شناسه متن : 2864
1396/6/27 - 05:48 2017-09-18 05:48:00
«جایزه بین‌المللی استاد مطهری» در بخش داخلی و خارجی به برترین آثار پژوهشی منتشر شده در دوره چهل سال پس از شهادت استاد (۱۳۹۸-۱۳۵۸) اعطا خواهد شد.

فراخوان

«جایزه بین‌المللی استاد مطهری» در بخش داخلی و خارجی به برترین آثار پژوهشی منتشر شده در دوره چهل سال پس از شهادت استاد (۱۳۹۸-۱۳۵۸) اعطا خواهد شد.
«بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری» در حال شناسایی تمام آثار علمی مرتبط با اندیشه و شخصیت استاد (کتاب، پایان نامه، مقاله، مصاحبه) در دوران پس از شهادت آن‌ حکیم شهید است. در این مجموعه که به فضل الهی به مناسبت یک‌صدمین سال ولادت استاد در سال ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد، هر اثر همراه با چکیده آن معرفی می‌شود و تا کنون معرفی حدود ۱۲۰۰ اثر به پایان رسیده است.
 
 این مجموعه، آثار منتشر شده و یا تأیید شده برای انتشار تا پایان سال آینده (۱۳۹۷) را در بر خواهد گرفت و بنابراین فرصت برای انجام کارهای پژوهشی جدید باقی است.
 
 فرهیختگان و پژوهشگرانی که درباره شهید مطهری، اثری نوشته یا آن را تا موعد مقرر(پایان ۱۳۹۷) به اتمام ‌می رسانند، مشخصات اثر خود را به نشانی تلگرامی @bonyad_motahari ارسال کنند. آثار منتشر نشده، تنها در صورت انتشار تا موعد مقرر به مجموعه اضافه خواهند شد.‌
 
ضمناً به اطلاع می‌رساند در سال ۱۳۹۸  «جایزه بین‌المللی استاد مطهری» در بخش داخلی و خارجی به برترین آثار پژوهشی منتشر شده در دوره چهل سال پس از شهادت استاد (۱۳۹۸-۱۳۵۸) اعطا خواهد شد.
 
 سال ۱۳۹۸ هم یکصدمین سال ولادت استاد مطهری است و هم چهلمین سال شهادت. بنیاد شهید مطهری از پیشنهادها و راهنمایی های ارباب فضل برای این مناسبت استقبال می کند.

 

انتهای پیام

دیدگاه ها